Donderdag 30 Juni 2016:
In de televisie- talkshow van Zuidwesttv in het programma M2 ( M-kwadraat ) heeft EDDIE CONARD samen met stergitarist Frank Peeters als duo “SOULFUL” twee nummers “live” ten gehore gebracht. Beide spelen al ruim vijtien jaar samen en brengen hun bijzondere en verrassende muziek ten gehore voor een breed publiek. Individueel zijn ze van internationale klasse en hun samenwerking is dan ook van een allure die zijn weerga niet kent.
LINK naar de talkshow: ZUIDWESTTV M2 met Eddie Conard en “SOULFUL”
Eddie was tevens uitgenodigd aan tafel als spreker waarbij hij geïnterviewd werd over zijn carrière als artiest. Eddie heeft op meer dan drieduizend opnames, in binnen en – buitenland, zijn medewerking verleend. Er zijn in Nederland waarschijnlijk weinig artiesten die niet met Eddie hebben samengewerkt. Naast zijn vak als percussionist, van het Belgische muzikantenblad Stage krijgt hij in 2000 de award ‘beste percussionist aller tijden’ is hij ook nog eens een fantastisch zanger en producer. Als sympathiek performer heeft hij reeds veel harten gestolen.
Ook werd hem gevraagd naar zijn contributie als co-producer bij Stichting MUTAZE. Eddie is momenteel met Frans van Aken bezig aan een project waarbij de basis ligt in de real soulmusic van de jaren 70- 80; de projecten zullen gepublished worden via MUTAZE RECORDS.
Mocht je Eddie nog niet kennen: